Our Services

Conviu Data Services

Behind Conviu is a strong team that can help you with everything that you don't dare or don't have the capacity to do yourself.

Offer of our services that will save you a lot of time and energy:

Napojení dodavatelských feedů

Trávíte hodiny času tím, že aktualizujete ceny, dostupnost a ověřujete další informace? Už nemusíte! Automaticky propojíme váš e-shop s dodavateli prostřednictvím feedů.

Jednoduše si zvolíte libovolný počet dodavatelů a pro každého určíte četnost aktualizací a jejich načasování, aby ideálně zapadly do denního rytmu vašeho e-shopu. O všechno ostatní se už postaráme my.

Denně aktualizujeme kolem 800 milionů produktů.

Více informací o napojení dat od dodavatele

Napojení na marketplaces

Chcete nabízet své produkty na internetových tržištích, jako je Mall Marketplace, Alza Marketplace, Kaufland Marketplace, Allegro nebo třeba Amazon? To je dobré rozhodnutí, můžete tak oslovit desetitisíce nových potenciálních zákazníků na českém i zahraničním trhu. Každý marketplace má své požadavky na strukuturu feedu, na kterých dost lpí. A také na nich závisí úspěšnost spolupráce - nechcete, aby se vaše produkty ukazovaly ve špatných kategoriích nebo s rozbitými popisky. Nechte to na nás, na naše zkušenosti se můžete spolehnout.

Více informací o napojení na marketplace

Nastavení cenotvorby

Automatická cenotvorba je proces, při kterém se ceny produktů nebo služeb automaticky mění nebo nastavují na základě různých faktorů, jako jsou poptávka a nabídka, konkurenční ceny, sezónní trendy, marže zisku, a další proměnné. Pomůžeme vám s nastavením a napojením automatické dynamické cenotvorby nejen na e-shop, ale i na účetní software, např. Pohoda. Conviu si poradí s jakoukoli strategií cenového boje a máme pro vás i detailní výsledky a statistiky za libovolné období. Také vám poskytneme konzultaci, abyste zvolili správnou strategii či jejich kombinaci.

Více informací o nastavení centovorby

Expanze do zahraničí – překlad + AI

Pro překlad celého e-shopu či jen vybraných kategorií, produktů máme šikovného pomocníka – automatický překladač. Můžete si vybrat ze 3 překladačů. Samozřejmě vám pomůžeme překlad nastavit a vypočítat cenu vašeho překladu. Zároveň vás naučíme (nebo uděláme za vás) zadávat práci našemu dalšímu pomocníkovi - automatickému copywriterovi (AI) tak, aby výstupy už nepotřebovaly ladění od živého copywritera. Také vám pomůžeme nastavit jednotný styl textů, který odráží váš tone-of-voice.

Více informací o zahraniční expanzi

Nastavení monitoringu cen

Monitoring cen doporučujeme nejen pro e-shopy, ale i pro dodavatele či výrobce jako užitečný nástroj ke sledování cen svých produktů na trhu. Vše můžeme nastavit za Vás a se znalostí cen konkurence vám můžeme sestavit individuální cenotvorbu. Vy jen pak můžete sledovat každý den v administraci, jak se vašim produktům daří v porovnání s trhem.

You have nothing to lose by trying.

Try for 30 days for free

Get in touch with us and request a free consultation to experience all the benefits of Conviu.

Who is Conviu for?

E-shop owner

Conviu is made for you. Not like. Really. With one tool for a reasonable monthly price, you'll cover agendas that would otherwise require at least 3 different tools... and half a programmer to go with it.

Marketing agency

Managing feeds, comparators and prices for multiple clients has never been so easy and fast.Conviu will be appreciated by larger agencies, but also by one-person agencies (freelancers). The price works out well for everyone

Supplier / Manufacturer

Are your subscribers figuring out what should be in the merchandise feed? End endless discussions and serve them the data they want. You will also use the monitoring of your competition prices and a sophisticated system of alerts